SZUKAJ
OFERTA

Tarasy z kostki brukowej


Taras to bardzo ważny punkt w każdym ogrodzie. Warto zadbać, by był wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów – taras z kostki brukowej doskonale spełni te warunki.

Dlaczego taras z kostki brukowej to dobry wybór?


Tarasy z kostki brukowej są świetnym rozwiązaniem na lata – łatwe w wykonaniu, solidne i piękne. Kostka dostępna jest w wielu rozmiarach i kolorach, więc możliwości aranżacji powierzchni są niemal nieograniczone. Wystarczy odrobina kreatywności, a bez problemu uzyskamy geometryczne wzory czy efekt mozaiki. Materiał ten pozwala na wyznaczanie stref użytkowych. Wykonany w ten sposób taras bardzo łatwo uzupełnić o praktyczne schody z kostki brukowej.

Inną kwestią jest bezpieczeństwo. Lekko chropowata faktura kostki sprawia, że nawierzchnia nie jest śliska nawet podczas przymrozków czy deszczu. Bardzo łatwo utrzymać ją też w czystości, jest odporna na trwałe zabrudzenia.

Dlaczego wybór odpowiedniej kostki brukowej do budowy tarasu jest tak ważny?


Aby tarasy z kostki brukowej służyły nam przez długi czas i jednocześnie zachowały swój pierwotny wygląd, konieczne jest staranne dobranie najwyższej klasy materiału do ich budowy. Skrajne warunki atmosferyczne, charakterystyczne dla naszej strefy klimatycznej, stanowią wyzwanie dla firm brukarskich, dlatego nie możemy iść na kompromis w kwestii jakości budulca. Oferowana przez nas kostka granitowa jest odporna na mrozy i upały, nie niszczeje pod wpływem promieni słonecznych, nie pęka oraz nie wchłania wody – szczególnie, jeżeli dodatkowo zostanie zabezpieczona impregnatem hydrofobowym.

Alternatywą dla kostki mogą być kamienne płyty tarasowe z linii Libet Impressio. Dostępne w wielu kształtach i odcieniach, idealnie dopasowują się do nowoczesnych i stylowych aranżacji ogrodowych.

Realizacja projektów tarasów z kostki brukowej


Działamy przede wszystkim na terenie Mińska Mazowieckiego, Otwocka i okolicznych miejscowości. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiednie materiały, zaprojektować wymarzony taras i wykonać go z najwyższą starannością tak, by spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

alwil
alwil
 
Copyright 2017. All rights reserved.