SZUKAJ
OFERTA

Schody z kostki brukowej

 

>> Schody zewnętrzne z kostki brukowej to bardzo wygodny i praktyczny element aranżacji przestrzeni. Ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy domem a ogrodem czy tarasem, mogą pomóc w zagospodarowaniu pochyłej lub nierównej działki. Pełnią także funkcję dekoracyjną.

Czy schody z kostki brukowej to dobry wybór?


Oczywiście, że tak! Schody z kostki brukowej stanowią doskonałą alternatywę dla schodów betonowych czy wykonanych z gresu. Ich najważniejszą cechą jest funkcjonalność – ich kształt i wysokość można w pełni dostosować do możliwości i potrzeb domowników już na etapie projektowania. Proste, zakręcone, szerokie – niezależnie od wyglądu są niezwykle bezpieczne, mają właściwości antypoślizgowe, a ich krawędzie nie kruszą się nawet po upływie długiego czasu.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów naturalnego pochodzenia, schody z kostki brukowej pozostają odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć oraz promieniowanie UV, nie ścierają się podczas intensywnego użytkowania. Oznacza to, że stopnie nawet po wielu latach będą nadal estetyczne i bezpieczne. Warto również zaznaczyć, że nie wymagają specjalnej konserwacji, a utrzymywanie ich w czystości jest bardzo łatwe i nie wymaga wysiłku.

Jakie możliwości estetyczne daje budowa schodów z kostki brukowej?


Stopnie mogą być wykonane zarówno z jednolitego materiału, jak i z elementów o różnych kolorach. Granicą jest jedynie nasza wyobraźnia – możemy tworzyć kompozycje perfekcyjnie dopasowane wyglądem do tarasu czy podjazdu z kostki brukowej , jedno- lub wielokolorowe, stonowane lub kontrastowe. Kostka granitowa nadaje schodom oryginalny wygląd. Wykorzystując różne kolory, możemy zadbać o świetną widoczność stopni, przez co staną się bezpieczniejsze, zwłaszcza jeśli zastosuje się również właściwe oświetlenie ogrodowe.

Na specjalne życzenie klienta do budowy schodów użyć możemy także eleganckich i ponadczasowych płyt z piaskowca. Podobnie jak kostka brukowa są one proste w utrzymaniu i wymagają jedynie okresowej impregnacji.

Dlaczego w sprawie budowy schodów warto zwrócić się do nas?

 

Nasza firma od lat wykonuje schody z kostki brukowej. Oferujemy zarówno projektowanie wzorów, jak i ich układanie, prowadzimy sprzedaż potrzebnych materiałów. Dzięki naszej kompleksowej usłudze powstają trwałe, estetyczne i funkcjonalne konstrukcje o unikalnej kompozycji kolorystycznej. Działamy na terenie Mińska Mazowieckiego, Otwocka i innych okolicznych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu!
alwil
alwil
 
Copyright 2017. All rights reserved.