SZUKAJ
OFERTA

Podjazdy z kostki brukowej

 


>>Starannie zaprojektowany podjazd z kostki brukowej będzie wizytówką domu. Materiał tak estetyczny, ponadczasowy i uniwersalny jak kostka brukowa nadaje się do jego budowy idealnie i doskonale komponuje się z każdym stylem domu – zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym. Utwardzony, perfekcyjnie równy podjazd z kostki brukowej, który będzie nam służył przez wiele lat, eliminuje problem tworzenia się błota i wnoszenia brudu do domu.

Zalety podjazdów wykonanych z kostki brukowej


Jednolita, zwarta, pozbawiona dziur i szczelin płaszczyzna nie jest podatna na gromadzenie wody, szczątków roślinnych czy śmieci, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości nie jest pracochłonne. Przy dobrze wykonanej podbudowie zyskujemy pewność, że podjazd nie zapadnie się i nie odkształci. Kostka brukowa tworzy antypoślizgową, bezpieczną nawierzchnię, po której komfortowo można przejechać samochodem i wygodnie przejść pieszo – także przy niesprzyjającej pogodzie.

Nawet bardzo intensywne użytkowanie podjazdu nie ma wpływu na stan nawierzchni – jest ona odporna na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do płyt betonowych i wylewek nie niszczeje pod wpływem wilgoci i zmian temperatur – pod tym względem kostka jest materiałem niemal niezniszczalnym. Nie wymaga również specjalnej impregnacji. 


Indywidualne projekty podjazdów z kostki


Z uwagi na bardzo szeroką gamę kolorystyczną, kostka brukowa umożliwia łączenie różnych odcieni i układanie skomplikowanych kompozycji. Duża powierzchnia podjazdów daje projektantom prawdziwe pole do popisu. Na otwartej przestrzeni wzór jest doskonale widoczny i może być ciekawym elementem dekoracyjnym otoczenia. Zróżnicowana kolorystyka ma również znaczenie funkcjonalne: pozwala na wyznaczanie stref i podkreślenie nierówności terenu, takich jak krawężniki czy systemy odprowadzania wody deszczowej, a jasna linia na trasie do garażu lub schodów pozwala szybciej odnaleźć właściwą drogę w ciemności, szczególnie jeśli dodatkowo zastosujemy np. punktowe oświetlenie.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?


Najważniejsze są wysokiej klasy materiały użyte podczas budowy oraz fachowy montaż. Korzystając z usług naszej firmy, otrzymują Państwo gwarancję, że do obu tych kwestii przyłożymy najwyższą wagę. Świadczymy usługi na terenie Mińska Mazowieckiego, Otwocka i pozostałych okolicznych miejscowości.
alwil
alwil
 
Copyright 2017. All rights reserved.