SZUKAJ
OFERTA

Ogrodzenia panelowe – przęsła, bramy i furtki

 


>>Ogrodzenia panelowe ogrodowe czy ogrodzenia przemysłowe to konstrukcje, które składają się z podmurówki wykonanej na fundamencie oraz masywnych słupków, do których mocuje się stalowe przęsła, furtki lub bramy. Raz wybudowane, połączone zaprawą cementową lub solidnym klejem chemicznym, są niemal niemożliwe do uszkodzenia bez pomocy ciężkich maszyn czy specjalnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu zabezpieczonych antykorozyjnie materiałów i odpornych na warunki środowiskowe kamieni ogrodzenia panelowe nie wymagają malowania. Jedyną czynnością pielęgnacyjną, o której należy pamiętać, jest wykonanie okresowej impregnacji.

Zarówno przęsła, furtki czy bramy, jak i pustaki na podmurówkę są dostępne w wielu kolorach. Dlatego można z nich komponować trwałe ogrodzenia stylem dostosowane do elewacji budynku, kolorystyki i wzornictwa podjazdu oraz aranżacji ogrodu.

Ogrodzenia przemysłowe i do domów prywatnych

 

Z naszych pustaków powstają trwałe ogrodzenia panelowe, które są niezmienne przez dziesiątki lat. Dzięki takim ich cechom inwestycja jest bardzo opłacalna. Nawet wysoki koszt budowy konstrukcji bardzo szybko jest rekompensowany przez jej wytrzymałość.

Poszczególne przęsła, furtki lub bramy z ocynkowanej i malowanej proszkowo stali mogą być umieszczane na słupkach o różnym przekroju i kształcie. Najbardziej typowe ogrodzenia przemysłowe czy do domów prywatnych są wyposażane w słupki stalowe lub murowane z pustaków systemowych. Atutem tego materiału jest też zróżnicowana kolorystyka. Pozwala ona na projektowanie ciekawych połączeń – jasnych, piaskowych i szarych lub w ciemniejszych odcieniach. Dzięki temu dopasujemy też do nich podjazdy z kostki brukowej i inne kamienne elementy w aranżacji otoczenia domu.

Panelowe ogrodzenia przemysłowe i ogrodowe są konstruowane tak, aby jak najdłużej zachowały swoje walory. Podstawowy murek oraz słupki są nakrywane specjalnymi kamiennymi daszkami, które chronią ich wnętrze przed zbieraniem się wody. Daszki zabezpieczają również przed wypłukiwaniem betonu.
Galeria w przygotowaniu
 
Copyright 2017. All rights reserved.