SZUKAJ
OFERTA

Ogrodzenia panelowe – Mińsk Mazowiecki

 


>>Ogrodzenia to konstrukcje, które składają się z podstawy podmurówki wykonanej na fundamencie oraz masywnych słupków, do których mocuje się stalowe panele, furtki lub bramy. Raz wybudowane, połączone cementową solidnym klejem chemicznym, są niemal niemożliwe do uszkodzenia bez pomocy ciężkich maszyn czy specjalnych narzędzi. Nie wymagają też malowania, a jedyną czynnością pielęgnacyjną, o której należy pamiętać, jest wykonanie okresowej impregnacji.

Pustaki ogrodowe dostępne są w wielu kolorach. Dlatego można z nich komponować trwałe ogrodzenia stylem dostosowane do elewacji budynku, kolorystyki i wzornictwa podjazdu oraz aranżacji ogrodu.

Ogrodzenia przemysłowe i do domów prywatnych

 

Z brukowej naszych pustaków powstają ogrodzenia nowoczesne, trwałe i niezmienne przez dziesiątki lat. Dzięki takim cechom inwestycja jest bardzo opłacalna. Nawet wysoki koszt budowy konstrukcji bardzo szybko jest rekompensowany przez jego wytrzymałość.

Poszczególne przęsła, furtki lub bramy z ocynkowanej i malowanej proszkowo stali mogą być umieszczane na słupkach o różnym przekroju i kształcie. Najbardziej typowe ogrodzenia wyposażane są w słupki stalowe lub murowane z pustaków systemowych. Atutem tego materiału jest też zróżnicowana kolorystyka. Pozwala ona na projektowanie ciekawych połączeń – jasnych, piaskowych i szarych lub w ciemniejszych odcieniach.

Podstawowy murek oraz słupki nakrywane są specjalnymi kamiennymi daszkami, które chronią konstrukcję przed zbieraniem się wody oraz przed wypłukiwaniem betonu. Ogrodzenia łupane gładkie, nowoczesne przyciągają uwagę swoim wyglądem i pięknem.
Galeria w przygotowaniu
 
Copyright 2017. All rights reserved.