SZUKAJ

Centrum Brukarskie Alwil w Mińsku Mazowieckim

>> Nasze Centrum Brukarskie prowadzone jest przez Alberta Winiarka. Działamy na rynku budowlanym od wielu lat, specjalizujemy się w sprzedaży, projektowaniu i układaniu kompozycji z granitowej kostki brukowej. Działamy przede wszystkim w okolicach Mińska Mazowieckiego, Otwocka i innych miejscowości w tym regionie.


Kostka brukowa od renomowanych producentów

Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, dostarczanych przez firmy Libet oraz Wiśniowski. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszystko, co wybudujemy – taras z kostki brukowej, podjazd czy schody – nie tylko będzie służyć Państwu przez długie lata, ale zachowa przy tym piękny wygląd. Nasze produkty i usługi objęte są 2-letnią gwarancją.

Zalety kostki brukowejKostka brukowa to wytrzymały i ekologiczny materiał. Jej produkcja opiera się na wykorzystaniu surowców naturalnych – kamienia i jego odpadów – bez użycia szkodliwych związków chemicznych. Jest więc produktem w pełni przyjaznym dla środowiska, bezpiecznym dla ludzi i zwierząt, bez problemu poddaje się recyklingowi. Warto zwrócić również uwagę na jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wytrzymuje bardzo duży nacisk, nie ulega ścieraniu, nie zmienia swoich właściwości pod wpływem temperatury, nie wchłania wody i nie niszczy się pod wpływem promieni UV.

Ogromną zaletą tego materiału jest również jego niewątpliwa estetyka. Bogata gama kolorystyczna kostki brukowej, uzyskiwana dzięki wykorzystaniu różnych rodzajów kamienia i nowoczesnej obróbce maszynowej, pozwala na komponowanie tysięcy unikalnych wzorów na podjazdach z kostki brukowej i tarasach, które dzięki temu mogą stać się prawdziwą ozdobą domu lub firmy.

Pracownicy Centrum Brukarskiego AlwilWiększość pracowników pracuje z nami od samego początku naszej działalności. Są oni doskonale przeszkoleni, posiadają ogromne doświadczenie i wysokiej klasy umiejętności, stąd wykonanie żadnego projektu, nawet najbardziej skomplikowanego, nie stanowi dla nich problemu. Stale poszerzają wiedzę dzięki szkoleniom produktowym i technicznym organizowanym przez firmę Libet, czołowego producenta kostki brukowej.

Ogród wystawowy i ekspozycjaPonieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne przy wyborze wykonawcy podjazdu, tarasu czy ogrodzenia jest zobaczenie na własne oczy jego projektów i wykorzystywanych przez niego materiałów, zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy. Znajduje się tu ogród wystawowy o powierzchni 400 m2 oraz ekspozycja systemów ogrodzeniowych o powierzchni 300 m2. Zapraszamy.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
NASZA OFERTA
>> Nasze usługi są zawsze solidnie wykonane. Wysoką jakość potwierdzamy 2 letnią gwarancją.
projekty
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
FOTOGALERIA
>> Propozycje ciekawych rozwiązań, mnogość kszatałtów oraz inspiracji
katalogi
________________________________________________________________________________________________________________
 
Copyright 2019. All rights reserved.