SZUKAJ

Brukarstwo – Centrum Brukarskie Alwil Albert Winiarek

>> Brukarstwo zajmuje się przygotowywaniem i układaniem kompozycji z kostki brukowej. Ten trwały i naturalny materiał cieszy się dużą popularnością z uwagi na wyjątkowe zalety oraz ekologiczny charakter. Produkcja kostki nie ma negatywnego wpływu na środowisko, a wykorzystany do niej kamień lub jego odpady mogą być poddawane recyklingowi. Czerpany z natury surowiec jest też w pełni bezpieczny, pozbawiony szkodliwych związków chemicznych i przyjazny ludziom oraz zwierzętom. Dzięki różnorodności kamieni, nowoczesnym maszynom i kreatywności projektantów ,kostka brukowa to doskonały produkt do tworzenia trwałych i dekoracyjnych kompozycji. Jej zaletą jest bogata gama kolorystyczna, która pozwala na komponowanie tysięcy unikalnych wzorów na podjazdach i tarasach. To one sprawiają, że otoczenie domu lub firmy staje się naprawdę wyjątkowe.

Sprzedaż kostki brukowej, ogrodzenia – Mińsk Mazowiecki, OtwockCentrum Brukarskie – Alwil Albert Winiarek od wielu lat działa na rynku budowlanym. Naszą specjalnością jest układanie kompozycji z granitowej kostki brukowej. Wykonujemy także ogrodzenia nowoczesne i tradycyjne – łupane, panelowe oraz przemysłowe. Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż kostki brukowej, ogrodzeń systemowych, bram oraz przęseł. W produkty i usługi zaopatrujemy Mińsk Mazowiecki, Otwock i inne miejscowości w regionie.

W produkty i usługi zaopatrujemy Mińsk Mazowiecki, Otwock i inne miejscowości w regionie.

W realizacji projektów korzystamy wyłącznie z dobrych, sprawdzonych materiałów. Głównymi dostawcami asortymentu są firmy LIBET oraz WIŚNIOWSKI. W naszej siedzibie mamy ogród wystawowy kostki brukowej o powierzchni 400 m2 oraz ekspozycję różnych systemów ogrodzeniowych o powierzchni 300 m2.

Prowadząc sprzedaż kostki brukowej czy realizując zlecenia na wykończenie schodów lub tarasu, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta. Dlatego nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie jakości świadczonych przez nas usług. Podjazdy z kostki brukowej, ogrodzenia nowoczesne i klasyczne, ich oświetlenie, a także schody i tarasy zawsze są solidnie wykonane.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzamy 2-letnią gwarancją. Mamy dobrze wyszkolonych pracowników, spośród których większość jest z nami od samego początku. To osoby z długoletnim stażem, które wyróżniają się doskonałą znajomością tematyki zawodowej oraz wysokimi umiejętnościami. Brukarstwo to nasza pasja, dlatego stale się rozwijamy. W tym celu nasi pracownicy biorą udział w branżowych szkoleniach produktowych i technicznych prowadzonych przez czołowego producenta kostki brukowej – firmę LIBET. Dzięki temu wykonane przez nas schody, tarasy, ogrodzenia nowoczesne łupane i panelowe oraz inne realizacje satysfakcjonują naszych Klientów.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
NASZA OFERTA
>> Nasze usługi są zawsze solidnie wykonane. Wysoką jakość potwierdzamy 2 letnią gwarancją.
projekty
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
FOTOGALERIA
>> Propozycje ciekawych rozwiązań, mnogość kszatałtów oraz inspiracji
katalogi
________________________________________________________________________________________________________________
 
Copyright 2019. All rights reserved.